Do kogo skierowany jest program?

Do studentów kierunków logistyka, transport, zarzadzanie i inżynieria produkcji, analiza i zarządzanie w biznesie, analityka gospodarcza oraz automatyka i robotyka.

Co oferuje program?

Jeżeli zawsze chciałeś współpracować z dużymi przedsiębiorstwami, rozwiązywać prawdziwe problemy, ale nie miałeś okazji to program Top Young 100 daje możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie studiów w praktyce. Ponadto w tej edycji programu możesz zdobyć kompetencje digitalowe. A także możesz współpracować ze specjalistami, którzy będą ciebie wspierać w programie mentoringowym.

Jeżeli masz jakieś pytania możesz skontaktować się z koordynatorem projektu na uczelni, którym na Politechnice Wrocławskiej jest dr hab. Agnieszka Tubis.

e-mail: agnieszka.tubis@pwr.edu.pl